ЗАДАТЬ ВОПРОС
+38 (0562) 35-66-24
e-mail: sales@promarmatura.ua

Биібліотека елементів

 

Ми робимо наші продукти максимально доступними для Вас, надаючи безкоштовний доступ до 2D і 3D моделей нашої продукції. Ви можете використовувати і відкривати моделі, які знаходяться в кроссплатформенную форматі Parasolid .x_t, і креслення в DWG і PDF форматах у Вашій програмі САПР.

Наша база даних містить моделі найбільш часто запитуваних версій наших продуктів. Якщо версія, яку ви шукаєте, не включена, ви можете відправити запит на mk@promarmatura.ua

Щоб прискорити процес створення моделі, просимо вас надати точні специфікації продукту, такі як код креслення і табличну фігуру, необхідний діаметр і тип приєднання та вид керування пристрою.

Якщо Вам потрібен повний 3D каталог продукції в форматі PDMS компанії AVEVA - просто скачайте його за посиланням під цим текстом і встановіть окремим каталогом.

PROMARMATURA_valves_PDMS1

Для пошуку моделей в інших форматах скористайтеся фільтром внизу сторінки, задавши тип арматури, умовних прохід DN і номінальний тиск PN.

Наявність моделей по групах продукції можна перевірити за посиланням Таблиця наявності 3D  моделей розділу Бібліотека елементів www.promarmatura.ua

Також у вас є можливість СКАЧАТИ КАТАЛОГ ЦІЛКОМ (формати 3D PDF, PDF, Parasolid .x_t , DWG